crapsearch
← tilbage til søgning
Nike Air Max Plus Baltic Blue

Nike Air Max Plus Baltic Blue

thesneakerstore.dk shoes på lager
2.100,00 kr≈ 304 USD
📉 Laveste pris vi har set — 700 kr under det højeste
💰 Billigere hos nordicsneakers.dk: 1.150,00 kr — spar 950 kr → til butik

Gå til butik →

Samme vare hos andre shops (8)

1.150,00 kr≈ 167 USD −950 kr nordicsneakers.dk på lager Nike Air Max Plus Baltic Blue Safety Orange butik →
1.225,00 kr≈ 178 USD −875 kr street-bill.dk på lager Nike Air Max Plus Baltic Blue butik →
1.250,00 kr≈ 181 USD −850 kr letzkick.dk på lager Nike Air Max Plus Baltic Blue Safety Orange butik →
1.325,00 kr≈ 192 USD −775 kr highstreetheaven.dk på lager Nike Air Max Plus Baltic Blue Safety Orange butik →
1.900,00 kr≈ 276 USD −200 kr nextsneakers.dk på lager Nike Air Max Plus "Baltic Blue Safety Orange" butik →
3.145,00 kr≈ 456 USD karlskicks.dk på lager Nike Air Max Plus Baltic Blue butik →
3.145,00 kr≈ 456 USD cleansneaks.dk på lager Nike Air Max Plus Baltic Blue butik →
3.145,00 kr≈ 456 USD skorens.dk på lager Nike Air Max Plus Baltic Blue butik →

Pris-historik (2 datapunkter)

TidspunktPrisStatus
2026-08-05T00:03:57Z 2100.00 kr på lager
2026-07-12T03:00:42Z 2800.00 kr på lager